BAŞLICA HİZMETLERİMİZ

 

  

HOŞGELDİNİZ.. BAŞLICA HİZMETLERİMİZ

Hırsızlık olaylarının artış gösterdiği günümüzde, güvenlik sistemleri kullanımı bir ihtiyaç haline gelmiş bulunmaktadır. Can ve mal güvenliğinizi sağlamak için satın almayı düşündüğünüz bir alarm sisteminin, kamera sisteminin veya yangın ihbar sisteminin size ne oranda güvenlik sağlayacağının belirlenmesi için güvenlik sistemi kurulacak yerin keşfinden başlanarak, montaj, eğitim ve teknik destek hizmetlerinin tamamının göz önünde bulundurulması gerekmektedir. 

Maalesef bir güvenlik sistemi kurulurken yapılan yanlış uygulamalar, tüketicinin yanlış bilgilendirilmesi, montaj esnasında kalitesiz yardımcı malzemeler kullanılması (kablo, konnektör, alçak gerilim transformatörleri) uzun vadede giderilmesi uzun ve zahmetli bir süreç isteyen sorunları doğurmaktadır. Bir güvenlik sistemi almak istediğinizde eksiksiz bir şekilde bilgi sahibi olmalısınız.

Bu nedenle " Fikir sahibi olmaya, mal sahibi olmaktan daha fazla ihtiyaç hissettiğinizde bizi arayın.." diyoruz. Sizlerin aklınıza takılanları sormak isteyebileceği, merak ettiği, ürün almak bir yana sadece merakınızı gidermek için arayabileceğiniz, ziyaret edip ürünleri görerek, bilgi alabileceğiniz bir yer var..

* Hırsız Alarm Sistemleri Kurulumu,
* Güvenlik Kamerası Sistemleri Kurulumu,
* Görüntülü Kapı Telefonu Kurulumu,
* Yangın Alarm Sistemi Kurulumu,
* Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri Kurulumu,
* Akıllı Ev Otomasyonu Sistemleri, 
* Ses ve Anons Sistemleri Kurulumları,
------------------------ 
* Teknik Destek Hizmetleri,
* Projelendirme ve Keşif Hizmetleri,
* Anahtar Teslim Sistem Kurulumları,

- GLOBA UYDU GÜVENLİK SİSTEMLERİ,montaj ve servis işlerinin hiçbir aşamasında yüklenici firma kullanmaz. Tüm sistemlerin kurulumu, bakımı ve onarımı profesyonel kadromuz tarafından yapılmaktadır.

 
Etiketler : Kamera sistemleri lg güvenlik kamerası cctv sistemi lg cctv zavio ip kamera kpsec kamera cpcam kamera cpcam dvr kpsec dvr vesco kamera cctv syste