24-01-2013 00:47
1159
Bu hırsızı izlerken çok güleceksiniz

Bu hırsızı izlerken çok güleceksiniz

Denizli'de bir okula girerek hırsızlık yapmaya çalışan bir şahıs, tırmanmaya çalıştığı demir parmaklıklardan düşmesi güvenlik kameralarına yansıdı.

Güncelleme:19 Ocak 2013 12:00

Denizli'de son zamanlarda okullardakihırsızlık olaylarının artması üzerine Denizli Emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete geçerek okulların güvenlik kameralarına inceledi. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, kar maskesi takan O.K.'nin (20) okul pencerelerdeki demir parmaklıklara tutunarak tırmanmaya başlıyor. Üst katlara tırmanırken bir anda dengesini kaybeden O.K. daha sonra ise düşüyor.

Kafasını sert şekilde yere çarpan O.K. bir süre yerde hareketsiz yatarken, okulun önünde bir otomobilde bekleyen arkadaşı 19 yaşındaki K.K. hemen zanlının yanına koşuyor. Arkadaşını kaldırmaya çalışan K.K., ilk olarak başındaki kar maskesini çıkarırken, O.K. bir türlü kendine gelememesi dikkat çekiyor. Arkadaşını bir türlü yerinden kaldıramayan şahıs olay yerini terk ederken, O.K de bir süre sonra kendini toparlayarak okulun önünden hızla uzaklaşıyor.Güvenlik kameraları görüntülerini inceleyen polis ekipleri kar maskeli hırsızların yakalanması için başlattığı operasyonda 5 kişiyi gözaltına alırken, şüphelilerden K.K. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. (İHA)

 


( 1159 Okunma )